Flir One Pro – 160×120 Termal KameraB

Anasayfa / Flir One Pro – 160×120 Termal KameraB

Flir One Pro – 160×120 Termal KameraB

Ürün Açıklaması:

FLIR ONE Pro size tüm görünmez sorunları çok daha hızlı bulma olanağı verir. Devrim niteliğindeki VividIR ™ termal görüntü işleme, daha fazla ayrıntı görebilmenize ve müşterilerine sorunlarını ilk seferinde doğru bir şekilde çözdüğünüze dair kanıtlar sunmanıza olanak tanır. İster elektrik panolarını kontrol ediyorsunuz, HVAC problemleri mi arıyorsunuz yoksa su hasarı mı buluyorsunuz, yeni FLIR ONE Pro bir profesyonelin sahip olması gereken bir araçtır.

Ev ve Bina Kontrolü

İster bir inşaat müteahhidi veya emlakçısı olun, FLIR ONE Pro size ve müşterilerinize, FLIR’ın VividIR ™ görüntü iyileştirmesi sayesinde önemli kararlar vermek için ihtiyaç duydukları bilgileri verir. Kayıp, hasarlı veya yetersiz izolasyon, bina hava sızıntısını oluşturma ve kendiniz için neme karşı darbe veya hasar ile birlikte gelen ısı farklarını görün ve varsayımları azaltın. Enerji kaybı, tahrip edici su hasarı ve yapısal sorunların kaynaklarını hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olabilir; artı müşterilerinize problemlerin kanıtlarını gösterebilir ve onarabilir; böylelikle daha hızlı ve daha verimli çalışabilirsiniz.

HVAC ve Tesisat

HVAC veya sıhhi tesisat sistemleri üzerinde çalışıyorsanız, sorunları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak ve müşterilerinize sorunların tam olarak ne olduğunu gösteren kolay anlaşılır resimler sunmak için basit bir araca ihtiyacınız var … ve bunları düzelttiğinizi kanıtlamak. Bir hava sızıntısı, su sızıntısı veya elektriksel kısa devre olup olmadığı gibi, FLIR ONE Pro onarımlara nereden başlayacağınızı gösterebilir.

Elektriksel Konular

Birçok ortak elektrik sorunu fazla ısı yaratır. Bu, olası elektrik sorunlarını çabuk ve kolay bir şekilde FLIR ONE Pro bulmaya getirir. Ayrıca, bir sorunu doğru bir şekilde teşhis etmek için ihtiyaç duyduğunuz hayati bilgileri sağlamak için enerjilenmiş ekipmana güvenli bir mesafede kalırken doğru, temassız sıcaklık ölçümü alabilirsiniz.

Tamiratlar Kolaylaştı

FLIR ONE Pro projelerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır. İster evinizdeki yapılacaklar listesi genişletmekle (veya doğru yaptığınızı ispatladığınızda) veya en sevdiğiniz tekerlekler üzerinde çalışırken, FLIR ONE Pro her zamankinden daha fazla şey yapmanıza ve daha iyi yapmanıza yardımcı olacaktır. Artı, bunun için ev müfettişinin sözünü almak zorunda kalmazsınız, yeni evinizin sızdıran kapıları veya başarısız pencereleri yok.

Görüntü Detayı ve Berraklık

Termal çözünürlükte 4 kat iyileşme ve VividIR ™ görüntü işleme ile FLIR ONE Pro size daha fazla ayrıntıyı görme, daha küçük parçaları daha uzaktan ölçme ve enerjilenmiş ekipman etrafında daha güvenli çalışma olanağı sunar.

FLIR MSX ®

FLIR ONE Pro’nun MSX özelliği, renkli kameranın kenar detayını alır ve termal görüntünün üstüne koyar, böylece her zamankinden daha fazla görüntü ayrıntısını tek bir görüntüde elde edersiniz.

Zorlu Görevler

FLIR ONE Pro, bir işyerinde çalışanların zorlu görevlerinde onlara yardımcı olabilmek için üretilmiştir.. 1.8 metreden bir düşüş elde etmek için güçlendirilen FLIR ONE Pro, darbelere karşı sonuna kadar dirençli üretilmiştir.

Genişletilmiş Ölçüm

FLIR ONE Pro’nun genişletilmiş sıcaklık aralığı, -4 ° F – 752 ° F (-20 ° – 400 ° C) arasındaki sıcaklıkları ölçebileceğiniz anlamına gelir. FLIR ONE Pro, üç spot sıcaklık ölçer ve altı sıcaklık bölgeleri ile hareket halindeyken görüntü analizi ve raporlama özelliği eklemenizi sağlar.

OneFit ™ Uyumluluğu

Devrim niteliğindeki OneFit ayarlanabilir yükseklikli konektör, FLIR ONE Pro’nun telefonunuz kılıfında olduğunda bile telefonunuza veya tabletinize uymasını sağlar. OneFit ile termal görüş ve cihazınızı koruma arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız.

Teknik Özellikler:

GENEL
Sertifikalar MFi (iOS sürümü), RoHS, CE / FCC, CEC-BC, EN61233
Çalışma sıcaklığı 0 ° C – 35 ° C (32 ° F – 95 ° F), pil şarjı 0 ° C – 30 ° C (32 ° F – 86 ° F)
Çalışma dışı sıcaklık -20 ° C – 60 ° C (-4 ° F – 140 ° F)
Boyut 68mm Yx3,4 mm x 14mm D (2,7 inç x 1,3 inç x 6 inç)
Ağırlık 36.5g
Mekanik şok 1,8 m’den düşebilir
VİDEO
MSX ile termal ve görsel kameralar
Termal sensör Piksel boyutu 12μm, 8 – 14μm spektral aralık
Termal çözünürlük 160×120
Görsel çözünürlük 1440×1080
HFOV / VFOV 55 ° ± 1 ° / 43 ° ± 1 °

Firmamız Kasım 2014 tarihinde şahıs firması olarak Deniz ÇAPAROĞLU tarafından kurulmuş olup, DGCA Mühendislik Taahhüt ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. olarak hizmetlerine devam etmektedir.

İletişim Bilgileri